З 26 липня до 4 серпня вода до села Гаї Шевченківські подаватиметься з перебоями через те, що у цей період триватимуть роботи на водогоні діаметром 800 мм. Про це повідомляють у КП «Тернопільводоканал».
За допомогою цього водогону вода подається з Верхньо-Івачівського водозабору до Тернополя. А у час проведення робіт, воду будуть подавати водогоном діаметром 1000 мм. Роботи на водогоні проводитимуть у рамках виконання контракту TER-ICB-09, що фінансується за кредитні кошти Світового Банку.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ