У Тернополі усіх охочих вакцинуватимуть Pfizer
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 13 Липня, 2021 о 18:52
24.06.2026
23:34:33
У Тернополі 17-18 липня усіх охочих імунізуватимуть вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Щеплення від COVID-19 робитимуть у Центрі масової вакцинації.
Як зазначають у Тернопільській міській раді, особам, які виявили бажання вакцинуватись, необхідно упродовж 14-16 липня з 08:00 до 16:00 год зареєструватись у листі очікуванні безпосередньо у приміщенні Центру вакцинації, що знаходиться на проспекті Злуки, 45. Згодом до людей будуть телефонувати та запрошувати на вакцинацію.
Додамо, що прийти на імунізацію необхідно з паспортом або ідентифікаційним кодом. Це потрібно для підтвердження особи
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026