У місті Борщів сьогодні, 10 липня, відкрили тимчасовий пункт масової вакцинації від COVID-19. Імунізують жителів громади вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech. Про це повідомляє Борщівська міська рада.
Тимчасовий пункт масової вакцинації знаходиться у приміщенні адмінбудинку Борщівської міської ради, по вул. Шевченка 20,а, кабінет 105. Працюватиме пункт з 9:00 до 13:00 год.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Вакцинуватися можуть усі охочі віком від 18 років і старше. При собі потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Жителі громади та району, котрі отримають першу дозу вакцини CoronaVac/Sinovac Biotech у тимчасовому пункті масової вакцинації, другу дозу отримають у тому ж пункті масової вакцинації.
Додамо, пункт масової вакцинації також відкрили у Чорткові.