Жителів Вишнівецької громади запрошують безкоштовно вакцинуватися проти COVID-19. Про це повідомляють у групі «Вишневецька територіальна громада» у мережі Facebook:
«Шановні жителі Вишнівецької громади.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У КНП «Вишнівецький Центр первинної медико-санітарної допомоги»Вишнівецької селищної ради щоденно працює кабінет щеплення, у якому проводиться вакцинація проти COVID-19.
Усіх охочих просимо звертатись до сімейного лікаря в робочий час. Вакцинація проводиться вакциною CoronaVac виробленою компанією Sinovac. Друге щеплення проводиться через 28 днів. Міжнародне свідоцтво вакцинації видається після другого щеплення.
Усі щеплення є безоплатними.
Важливо! Щеплення – це єдиний спосіб захистити себе і близьких від COVID-19!», – повідомляють керівники громади.
Читайте також