Раз на місяць Тернопільський краєзнавчий музей можна відвідати безкоштовно. Таку можливість мають всі охочі у першу суботу кожного місяця. У цей час в музеї – день відкритих дверей.
«У цей день можна зайти до музею, відвідати зали з експозиціями та дізнатися багато цікавого про історію нашої землі у різні часи. Відвідувачам дозволено фотографуватися. Ми будемо раді, якщо люди ділитимуться у соцмережах своїми особливими моментами, проведеними у музеї, і, позначатимуть музей на своїх світлинах та у постах», — розповідають працівники музею.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ