У Тернополі на вулиці Галицькій триває будівництво дощового колектору. На об’єкті уже проводиться влаштування корита дощового колектора та влаштування колодязя самоплинної каналізації.
Як розповідають у Тернопільській міській раді, ремонтні роботи заплановано провести на ділянці від колектора до транспортної розв’язки «Проспект Злуки – вул. Генерала Тарнавського – вул. Коновальця».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Надалі, для покращення транспортної ситуації, заплановане будівництво проїзної та пішохідної частин вул. Галицькій – від ПрАТ «Тернопільське АТП 16127» до вул. Енергетичної.