У Тернополі на набережній ставу збудували новий місток через річку Рудку. Також споруджують ще два містки вглибині парку. Наразі тривають будівельні роботи.
Нагадаємо, що у Тернополі проводять реконструкцію дощового колектора, який буде забирати з доріг міста близько 2/3 дощової та талої води. Після завершення робіт колектор залишиться відкритим, жодних сторонніх запахів не буде, оскільки каналізаційні стоки до нього не під’єднані. Для безпеки відвідувачів парку будуть нарощені бокові стінки та встановлено освітлення.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ