Центр масової вакцинації проти COVID-19 знову запрацює у Тернополі
- Опубліковано: Оксана Горобець
- —
- 12 Червня, 2021 о 07:43
24.06.2026
23:40:07
У Тернополі знову працюватиме Центр масової вакцинації проти COVID-19. Отримати щеплення можуть особи, які попередньо зареєструвалися через додаток або сайт «Дія».
Імунізацію проводять вакциною CoronaVac, яка пройшла сертифікацію та погоджена ВООЗ.
“У минулі вихідні у Центрі вакцинувалися близько 800 людей. Зважаючи на високу активність населення, ми продовжили його роботу”, – зазначив голова ОДА Володимир Труш.
Пройти імунізацію жителі області зможуть 12-13 червня з 9:00 до 16:00 год за адресою Злуки, 45.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026