У Тернополі на Микулинецькому кладовищі відбулась поминальна панахида за загиблим Героєм Русланом Муляром. Сьогодні, 26 травня, минуло три роки від дня, коли військовий віддав своє життя захищаючи кордони України.
На панахиду прийшли родися, побратиму друзі та колеги бійця тернопільського спецпідрозділу ЦСО «Альфа» полковника Руслана Муляра.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зазначимо, що військовослужбовець загинув 26 травня 2018 року під час виконання бойового завдання поблизу окупованого села Жолобок на Луганщині. Разом із бойовими побратимами він потрапив під обстріл російсько-окупаційних військ. Внаслідок ворожої атаки загинули двоє співробітників ЦСО СБУ «Альфа» – полковник Руслан Муляр і прапорщик Юрій Журавльов.
У 2918 році Руслана Мулара нагородили посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня.