10 якостей, які роблять жінку святою для свого чоловіка

Опубліковано:
21 Травня, 2021 о 23:13

Кожен чоловік індивідуальний і хоче бачити в своїй жінці різні якості, що прямо залежить від того, як він сприймає жінку: як дружину; подругу; дівчину, щоб було з ким «кудись сходити в п’ятницю ввечері».

Я не претендую на істину в останній інстанції, а просто спробувала зібрати якості, які більшість нормальних і адекватних чоловіків хотіли б бачити в жінці, якщо сприймають її серйозно та готові будувати і розвивати з нею стосунки.1. Впевненість

Точно так само, як жінкам подобаються впевнені в собі чоловіки, так і чоловікам подобаються впевнені в собі жінки. Тільки чоловіча і жіноча впевненість – це трохи різні речі. Від чоловіка, безсумнівно, потрібно більше, ніж від жінки, але, разом з тим… Впевнена у собі жінка не боїться вступити в зоровий контакт і не ховає очі. Вона легко відчуває себе в незнайомій компанії. Її не потрібно водити «за ручку» в установи для вирішення її ж питань. Вона не зарозуміла, не самозакохана, але знає собі ціну і завжди зберігає гідність.

Природно, жінка не повинна зображати з себе мужика в спідниці і може періодично дозволяти собі бути слабкою. Однак, якщо їй потрібна постійна підтримка по будь-якому, навіть незначному приводу, це може почати дратувати.

2. Почуття гумору

Вміння жінки сміятися, правильно сприймати гумор, і жартувати – завжди високо цінується чоловіком. Ніхто не хоче перебувати поруч з похмурою особистістю. Загалом, жінка цінує в чоловіку аналогічні якості. Тим не менш, є одна маленька, але дуже суттєва різниця, і на цьому варто зупинитися докладніше.

Справа в тому, що будь-яка чоловіча компанія — це «спільнота суперництва і взаємодопомоги». Так вже чоловіки влаштовані. Навіть будучи найближчими друзями, вони все одно змагаються на підсвідомому рівні. Результатом чого є жарти і кепкування один над одним, іноді (чого гріха таїти) навіть «на грані фолу».

Якщо чоловік не виробить у собі «імунітет» до таких жартів, а буде ображатися чи лізти в бійку, він просто залишиться один. Більш того, більшість чоловіків виробляють «зустрічний захисний механізм» і можуть без всяких проблем сміятися самі над собою, наприклад, розповідаючи історії або випадки з життя, де вони виглядали смішними, безглуздими або навіть гірше…. Що ще примітно, коментуючи такі розповіді, хлопці не соромляться давати собі дуже жорсткі оцінки, які навряд чи потерпіли б від стороннього.

Все це в сукупності грає ще одну важливу роль в чоловічому колективі, створює атмосферу взаємної довіри. Розкриваючи перед іншими членами колективу свої слабкості і недоліки без страху бути приниженими, одночасно не принижуючи своїх товаришів за аналогічну поведінку, хлопці постійно як би отримують самі і дають іншим підтвердження: «Ви можете покластися на мене, а я — на вас».

Жіноча компанія, на відміну від чоловічої — «спільнота любові і турботи». Там жарти і кепкування зустрічаються значно рідше, але навіть якщо і зустрічаються, то виражаються в більш м’якій і щадній формі. Найчастіше об’єктом жартів для жіночої компанії є той, хто в даний момент у цієї компанії відсутній.

Результатом згаданих вище відмінностей, стають казуси, які виникають у стосунках між чоловіком і жінкою, особливо, коли вони обидва ще недостатньо досвідчені в спілкуванні з представниками протилежної статі. Чоловік, в частині що стосується гумору, «автоматично» поводиться з жінкою так, як поводився б зі своїм другом. І спочатку все йде нормально, дівчина сміється з відкритим ротом і усміхається променистою усмішкою, але тільки до тих пір, поки хлопцеві не прийде в голову думка «підколоти» свою кохану.

Несподівано з’ясовується, припустимо, що сказати про якусь тітку «вона впала, як мішок з картоплею» можна, і це смішно, хлопець може так сказати про себе, і це теж смішно, але сказати так про свою дівчину…! Категорично неприпустимо, тому що це — формене знущання і страшна образа! Дівчина всерйоз ображається.

У кращому випадку вона відразу скаже про свою образу, і у хлопця хоч буде шанс якось «розрулити» ситуацію, але в гіршому, — чоловікові доведеться, як мінімум, до завтра спостерігати мовчазне і надуте створіння, яке і під тортурами не розповість, що сталося. А хлопець ніяк не може здогадатися.

З його точки зору він нічого «такого» не зробив і не сказав. Він навіть не здатний зв’язати образу дівчини зі своєю «підколом», тому що сам факт образи помітив не відразу.

Тому жінки, які інтуїтивно розуміють або знають особливості чоловічого гумору та вміють без проблем сміятися самі над собою, отримують більш високі шанси сподобатися чоловікові і розвинути з ним стосунки. В їх присутності чоловік не буде відчувати себе скуто, та й причин для сварок стане наполовину менше.

3. Доглянутість

«Сальні бурульки» замість вимитого і розчесаного волосся, неохайний одяг, бруд під нігтями і облізлий лак, розкидані по кімнаті гігієнічні прокладки, поганий запах з рота або «звідкись ще», не можуть привернути увагу і втримати чоловіка, навіть якщо жінка буде еталоном краси і зразком пропорцій фігури. Зовнішність спочатку приваблює чоловіка і оскаржувати це марно, але в розумінні чоловіка доглянутість – це вже третина жіночої краси.

Хочу уточнити, не косметика, не гарний макіяж, не правильно підібрані парфуми, а саме доглянутість. Мало знайдеться чоловіків, які хотіли би, щоб його жінка не підтримувала особисту гігієну. Між «красунею», але брудною і «просто симпатичною», але зате доглянутою – більшість чоловіків виберуть другу.

4. Незалежність

Це теж приваблива риса для більшості чоловіків. Їм подобаються жінки, які мають своє власне життя і свої справи. Увага дівчини лестить хлопцеві, але тільки якщо це увага не є задушливою. Без сумніву чоловікові приємно, коли є хтось, кому він дуже потрібен.

Чоловіки потребують уваги й турботи, але вони не менше потребують і особистого простору, а дівчина, яка постійно «висить» на хлопцеві, як дитинча на мамі-шимпанзе, ніякого стосунку до особистого простору не має.

Чоловік швидше буде зустрічатися з жінкою, яка має свій «набір друзів» і свої інтереси. Але разом з тим, дівчина не повинна вести себе настільки незалежно, щоб хлопець вирішив, що вона його зовсім не потребує.

5. Розуміння

Жінки хочуть, щоб чоловіки їх розуміли, але і чоловіки хочуть від жінок того ж. Хлопці (і дівчата) бажають бути прийнятими такими, як є. Більшість з них готові внести деякі корективи, якщо це не порушує їх життєві принципи і чекають того ж від дівчат.

Ми часто чуємо, що «протилежності притягуються». Частково це правда, але тут маються на увазі протилежності темпераментів, а не протилежності принципів і переконань. Якщо в цьому немає єдності, чоловік не буде мати можливість поділитися з дівчиною своїми думками, симпатіями і антипатіями, а значить, не зможе отримати підтримку. А чоловіки шукають жінок, які здатні підтримати і оцінити їх по достоїнству.

6. Чесність і відданість

Звичайно, чоловіки хочуть, щоб жінки їх не обманювали і були вірними. Хлопець хоче бути впевненим у тому, що дівчина не стане фліртувати з його другом, як тільки він вийде з кімнати або не буде крадькома листуватися з колишнім однокласником, з яким «у мене нічого не було».

Відкритість і чесність — очевидні риси, які чоловіки хочуть бачити в жінках. Хлопець високо цінить дівчину, якщо зможе покластися на неї або без побоювання «повернутися спиною» до неї, якби не склалися життєві обставини.

Дивлячись на кількість розлучень і розривів через невірність жінок (особливо в той момент, як тільки у чоловіка щось не йде в справах або виникають проблеми зі здоров’ям), не дивно, що хлопці шукають в жінках вищевказані якості.

7. Психічна зрілість

Блондинка із накладними віями, яка безупинно щебече і сюсюкається, або «бій-дівка — через слово мат», можуть викликати у чоловіка фізичний потяг… на кілька днів …, але провести з такими дамами все своє життя, він навряд чи захоче. Хлопцеві в дівчині потрібен ще й друг, який здатний вислухати і підтримати розмову не тільки про косметику, шмотки або про те «хто з ким спить». Чоловіки віддають перевагу дівчатам, з якими цікаво поговорити, але не занадто балакучим, не крикливим і вже тим більше не тим, хто матюкається на кожному кроці.

8. Легкість на підйом

Мало хто з хлопців довго витримає постійні двогодинні збори перед дзеркалом для того, щоб винести сміття; сходити поїсти піцу в кафе через дорогу або поїхати на шашлики з друзями, які вже сидять в машині і сигналять під вікнами.

Хлопці не люблять і таких, хто навідріз відмовляється від спонтанного походу, наприклад, на пляж, під приводами: «боюся зіпсувати макіяж», «боюся поламати нігті», «боюся порушити зачіску» або «у мене верхня і нижня деталь від різних купальників». Якщо час, проведений разом, цінується менше, ніж макіяж і нігті, то, що вже говорити про щось більше.

Те ж стосується і тих дівчат, які панічно всього соромляться, а тому уникають: піти в гості до незнайомих людей; провідати родичів хлопця або ще щось в цьому роді. Причому, боячись і відмовляючись самі, категорично не хочуть, щоб хлопець йшов кудись без них.

9. Турбота

Чоловіки цінують жіночу турботу, але тільки не таку нав’язливу, коли жінка перетворюється в помішану на своєму чаді матусю. Хлопцям подобається якщо дівчина робить «невеликі приємні речі» і таким чином демонструє своє занепокоєння: запитує чоловіка, — не голодний він, і годує вечерею; помічає, що на завтра немає попрасованої сорочки, і прасує її, обіймає і цілує в щоку, щоб заспокоїти, коли у нього неприємності на роботі або приносить щось смачне і сидить поруч з ним, коли він хворий.

Чоловік відчуває себе комфортно, коли знає, що його дівчина звертає на нього увагу, помічає дрібниці, яким, можливо, він сам не надає значення або не помічає їх. Але в той же час дівчина не повинна забувати про те, що чоловікові потрібний особистий простір і все-таки не перестаратися з турботою.

10. Підтримка

Хлопці шукають жінок здатних їх підтримати. Для молодих чоловіків, особливо для тих, кому менше тридцяти років, підтримка дівчат дуже важлива. Вони хочуть, щоб їх вислухали без знущань і моралей, дали слушну пораду, вселили віру в себе, підтримали в починаннях, надихнули на якусь важливу справу, переконали в тому, що у них все вийде, незважаючи на тимчасові труднощі.

Особливо високо чоловіки цінують жінок, які підтримують їх репутацію в очах спільних друзів, родичів і знайомих. Дівчина, яка розповідає подружкам, своїй мамі і колегам про те «який він козел», навряд чи може розраховувати на те, що чоловік затримається з нею надовго.

В цілому, чоловіки шукають жінок доброзичливих і життєрадісних, з якими легко і весело. Навіть найдосконаліше обличчя, і найідеальніша фігура не зможуть компенсувати вічне ниття, скарги і скандальний характер.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #жінка, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #стосунки, #тернопіль, #тернопільські новини, #чоловік
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Роман Полікровський
17:08, 20 Липня, 2024

«Без економіки ми не виграємо війни», – мер Збаража Роман Полікровський

Блоги

ТОП новини тернопільщини: