Над Тернополем вчора, 9 травня, пролітали супутники Starlink. Незвичайне явище, коли невідомі літаючі об’єкти рухались в одному напрямку, бачили тернополяни. Про це повідомляє Тернопіль 1.
З’ясувалося, що це супутники американської компанії SpaceX. Їх запускають на орбіту Землі, щоб надавати доступ до широкосмугового (високошвидкісного) інтернету у віддалених від комунікацій місцях.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Партія супутників SpaceX вперше зафіксована у небі над Україною 26 травня 2019 року. Від тоді літаючі об’єкти неодноразово бачили над містами нашої країни. Наприклад, над Рівним, Конотопом, Херсоном, Києвом.