Навчання мистецтва писанкарства триватиме до 30 квітня в Тернополі і районах Тернопільської області. Ініціаторами акції є громадська спілка “Молодіжний центр – Тернопіль” та Обласна організація “Просвіта” і пройде за підтримки управління сім’ї та молоді облдержадміністрації, пише «Погляд».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Загалом цей проект стартував у 2008-му році. Нині його мета – підготувати щонайменше 15 вчителів-волонтерів для організації шкіл писанкарства в районах та селах області задля навчання писанкарства серед молоді. Важливо те що кожен волонтер отримує необхідні матеріали для організації писанкарства.
Для того щоб долучитись до акції треба зареєструватись за посиланням – https://cutt.ly/tvsMdAD або ж зателефонувати за телефоном 0971643287