Відбулася панахида за новопреставленим ієреєм о. Любомиром Малоїдом. Щоб віддати шану померлому зібралися десятки священників, парафіяни, друзі та родина.
«У храмі Блаженного Якима Сеньківського відбулася Панахида, а, відтак, тіло було доставлене до церкви Пресвятого Серця Христового с. Великі Гаї (Тернопільський район), Великоглибочанського деканату. Саме тут о. Любомир 27 вересня 2020 року отримав ієрейські свячення з рук кир Василія Семенюка», – повідомляє пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, що на 24-році життя перестало битися серце отця Любомира. Священнослужитель виконував уряд настоятеля і будівничого храму Блаженного Якима Сеньківського та сотрудника храму Пресвятого Серця Христового с. Великі Гаї.