Відсьогодні заклади загальної середньої освіти Тернопільщини переходять на дистанційну форму навчання. Відтак учнів 5-11 класів навчатимуться онлайн. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
Як зазначає начальниця управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома, станом на сьогодні заклади загальної середньої освіти області перейшли на дистанційне навчання. Учні 1-4 класів та дошкільних закладів навчаються у звичному режимі. А у Товстенській громаді на дистанційне навчання перейшли заклади середньої та початкової освіти.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Курсанти ЗСУ під керівництвом досвідчених інструкторів навчаються за стандартами НАТО
Додамо, рішення щодо переходу на дистанційну форму навчання приймають місцеві комісії ТЕБ НС та педагогічні ради кожного навчального закладу.