На Тернопільському ставі поблизу пляжу «Циганка» 13-14 лютого відбудуться традиційні Всеукраїнські змагання з хокею «Ternopil Hockey Classic-2021». У турнірі візьмуть участь 16 команд із різних областей. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Змагання проводитимуться у два етапи на п’яти розчищених майданчиках розміром 40х20 метрів. Зокрема у перший буде проводитися «Кваліфікація» – в цьому етапі команди зіграють в трьох турах, за результатами яких буде визначено вісім найсильніших команд, що потраплять в Дивізіон «Майстер» і вісім команд Дивізіону «Фанат». Другий етап «Дивізіон» – команди зіграють у двох турах два матчі, що визначать пари фінальних ігор за 1, 3, 5, 7 місця двох дивізіонів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Переможців та призерів буде визначено у кожному дивізіоні.