У Тернополі рятувальники стежили за проведенням заходів з нагоди Дня Хрещення Господнього

Опубліковано:
19 Січня, 2021 о 16:43

Сьогодні, 19 січня, на набережній Тернопільського ставу відбулися урочистості з нагоди Дня Хрещення Господнього. Священнослужителі різних конфесій провели богослужіння та освятили воду. Згодом тернополяни змогли зануритися в ополонку.

Як зазначають в управління ДСНС у Тернопільській області, з метою уникнення нещасних випадків у місцях, відведених для йорданської купелі, були виставлені рятувальні пости та організовано чергування пожежно-рятувальних підрозділів на спеціальній техніці.



Додамо, що також сьогодні священнослужителі здійснили чин освячення води на водопровідних насосних станціях комунального підприємства «Тернопільводоканал».

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #водохреща, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #рятувальники, #став, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: