У Теребовлі на набережній річки Гнізна смертельно травмувався 55-річний чоловік. Швидка госпіталізувала потерпілого до лікарні, однак врятувати життя чоловіка не вдалося.
Як повідомляє поліція, чоловік працював різноробочим у місцевому комунальному підприємстві. Того дня він зрізав та валив сухостій. Одне з дерев падаючи, травмувало потерпілому голову. Мешканець села Боричівка помер дорогою до лікарні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ