Відійшов у вічність багаторічний міський голова Долини Володимир Гаразд. Серце чоловіка перестало битися 6 січня у перед час Святої Вечері. 17 січня Володимиру Гаразду мало б виповнитись 55 років.
Причиною смерті чоловіка стало ускладнення від коронавірусу. Він довго і мужньо боровся з хворобою, але програв у цій боротьбі. Вірус виявився сильнішим.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Смерть Володимира Степановича – це не лише величезна втрата для Долини. Це втрата для всієї України. Його методи управління містом, програми енергоефективності активно переймають інші українські міста. У тому числі й Тернопіль», – зазначає міський голова Сергій Надал.
Домо, що 19 грудня Володимир Гаразд повідомив, що захворів на COVID-19. З 26-го грудня він перебував у реанімації Долинської лікарні.