Від ускладнень коронавірусу у Львові помер науковець з Тернопільщини

Опубліковано:
21 Грудня, 2020 о 08:13

Від ускладнень Covid-19 помер професор Українського католицького університету Ігор Скочиляс.

У неділю, 20 грудня, у Львові від ускладнень коронавірусу помер 53-річний професор Українського католицького університету, відомий український історик, краєзнавець Ігор Скочиляс. Про це повідомив ректор УКУ Богдан Прах.Ігор Скочиляс тривалий час перебував у лікарні, однак хвороба виявилася сильнішою. Він помер від ускладнень Covid-19, хоча не мав ніяких хронічних хвороб.

Ігор Скочиляс народився 5 квітня 1967 року у селі Цигани Борщівського району Тернопільської області. Був співзасновником краєзнавчого товариства «Джерело» (м. Борщів), співредактором науково-краєзнавчого збірника «Літопис Борщівщини».

На початку 90-х років був членом редколегії наукового збірника «Україна в минулому»; головою історичної та членом археографічної комісій НТШ, членом Українського геральдичного товариства.

Був старшим науковим співробітником Львівського відділення Інституту української археографії та джерелознавства НАН України, з початку 2000-х викладав на кафедрі церковної історії Українського католицького університету, згодом був деканом гуманітарного факультету УКУ. Автор понад 200 статей, розвідок з історії Тернопільщини, історії церкви в Україні.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #коронавірус, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #Скочиляс, #смерть, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Анастасія Шмир
17:13, 15 Липня, 2024

“Хочу знайти свого чоловіка”, – дружини зниклого безвісти військового з Тернополя

Блоги

ТОП новини тернопільщини: