Чому жінки йдуть від чоловіків, яких люблять?

Опубліковано:
20 Грудня, 2020 о 23:13

Хоча ситуації в стосунках бувають різні, є одна проста правда, яку повинні знати чоловіки: жінки можуть піти від чоловіка, якого люблять.

Для них це важко. Це розриває їх серце. Але вони роблять це. Вони збираються з силами і духом і йдуть. Жінки йдуть від чоловіків, з якими у них є діти, будинок і спільне життя.Жінки йдуть з багатьох причин, але є, зокрема, одна, яку хотілося б, щоб чоловіки зрозуміли: жінки йдуть, тому що їх чоловіка немає поруч.

Він працює, може грає в футбол або відеоігри, дивиться телевізор, ходить на риболовлю… список можна продовжувати. Це не погані чоловіки. Це хороші чоловіки. Вони гарні батьки. Вони забезпечують свої сім’ї. Вони милі. Але вони приймають своїх дружин як належне. І дружини не відчувають їх поруч так, як повинні.

Чоловіки, ви можете злитися і ображатися, що незважаючи на все це ваша дружина незадоволена. Але це правда, яку відзначають сімейні психологи та адвокати з розлучень. Ваша дружина – це не ваша власність. Вона не винна вам свою душу. Ви повинні її заслуговувати. Кожен день, кожен момент.

Ви колись і завоювали її тим, що були поруч, що вона могла відчувати вас – не просто фізично, а емоційно поруч. Їй це потрібно. Вона хоче говорити з вами про те, що для неї важливо, і відчувати, що ви її слухаєте. Не просто ввічливо кивати головою. Не заспокоювати. І точно не сперечатися.

Якщо ви думаєте, що ви і так поруч з нею, спробуйте вислухати її. Виходить? Або ви відволікаєтеся? Коли ви дивитеся на неї, наскільки глибоко ви її бачите? Подивіться знову, подивіться глибше.

Піймайте її погляд і затримайтеся на ньому довше, ніж зазвичай, довше, ніж зручно. Якщо вона запитає, що ви робите, скажіть: «Я намагаюся зазирнути в тебе. Я хочу розглянути тебе. Мені цікаво, хто ти. Після всіх цих років разом я все ще хочу дізнаватися тебе». Але говоріть це тільки, якщо дійсно так вважаєте, якщо знаєте, що це правда.

Торкайтеся до неї уважно. Перш, ніж доторкнутися, відчуйте кожну клітинку своєї руки. Зверніть увагу, що відбувається в той самий момент, коли ви торкаєтеся до неї. Що відбувається у вашому тілі? Що ви відчуваєте? Зауважте найтонші відчуття і емоції. Говоріть їй все, що відчуваєте.

Але ви зайняті. У вас немає часу на все це. Як щодо 5 хвилин? 5 хвилин в день. Чи вистачить вас на це? Ми не говоримо про шикарні вечері або справжні побачення. Ми говоримо про 5 хвилин в день, щоб бути цілком і повністю поруч з жінкою, з якою ви ділите життя.

Щоб бути абсолютно відкритим – слухайте і розумійте без осуду. Чи зможете? Якщо ви тільки спробуєте, як тільки увійдете до смаку, ви не зможете зупинитися. Ви побачите величезну віддачу вашої жінки.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #жінка, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #стосунки, #тернопіль, #тернопільські новини, #чоловік
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Анастасія Шмир
17:13, 15 Липня, 2024

“Хочу знайти свого чоловіка”, – дружини зниклого безвісти військового з Тернополя

Блоги

ТОП новини тернопільщини: