Правоохоронці розшукують 35-річного пацієнта, який самовільно покинув медзаклад. Зниклий Ящик Михайло Михайлович житель села Лиса, Підгаєцького району.
Як повідомляє поліція, чоловік покинув лікарню вчора, 9 листопада. Усі, хто знають про місце перебування Михайла Михайловича, просять телефонувати на лінію “102
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- У Тернополі шукали дівчинку, яку загубив дідусь