У Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва тернополянці отримала звання «Заслужена артистка України». Державну нагороду від імені Президента України вручив заступник голови облдержадміністрації Віктор Устенко.
Відтак звання «Заслужений артист України» отримала Оксана Миколаївна Малецька – артистка-вокалістка Тернопільської обласної філармонії.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Така нагорода спонукає розвиватися та відповідати цьому високому званню. Я буду робити все для того, щоб не розчарувати людей, які повірили колись у мене, – каже Оксана Малецька. – Зокрема хочу подякувати керівнику Тернопільської обласної філармонії. Він повірив у мій талант. Завдяки його підтримці я змогла добитися таких висот».