Тернопільський лабораторний центр отримав сучасне обладнання, для діагностики коронавірусної інфекції COVID-19.
Як зазначають в ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України», лабораторії передали автоматичну станцію для екстракції рибонуклеїнових кислот Auto-Pure96, яка зможе одночасно опрацьовувати від 1 до 96 проб та проводити екстракцію ДНК та РНК за 30-60 хвилин, а також отримано витратні матеріали. Таке медобладнання дасть можливість збільшити кількість тестувань на коронавірус.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ