На Тернопільщині декан одного з ВНЗ організував схему зі штучним збільшенням кількості виборців. Таку схему також правоохоронці викрили в Одеській та Житомирській областях.
Як повідомляє Національна поліція України, зловмисники подавали заяву про зміну місця голосування. При цьому за однією виборчою адресою фігуранти реєстрували до 300 осіб, а відтак вносили неправдиві відомості у базу даних Державного реєстру виборців.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відтак в Тернопільській області студенти одного із ВНЗ змінювали виборчу адресу за грошову винагороду. Саму ж перереєстрацію і подачу заяви в електронній формі до органу введення Реєстру здійснювали у приміщенні університету. За даними фактами тривають слідчі дії. Також правоохоронці перевіряють інформацію про можливі подібні правопорушення на території інших областей України.