Несе в собі божественне втручання — саме так передусім можна трактувати магію числа 17 в нумерології. Йдеться про божественне вторгнення в людське життя, долю, рок. Цим змінам не варто протистояти. Ось у чому криється сила числа 17. Безсумнівно, це хороше, позитивне число.

Коли необхідні суттєві і термінові зміни, а матеріальне домінує над духовним — вплив 17 вривається в життя людей і змінює все до непізнаванності.Число 17 небезпечне лише для матеріалістів, які зациклені тільки на власному благополуччі й накопиченні особистих статків, ігноруючи при цьому духовний розвиток і працю задля добра інших, потреби душі.

Оскільки сімнадцятка двоцифрове число, то трактувати її слід, аналізуючи кожну цифру. Одиниця, яка йде першою, є символом сили, нестримної, шаленої енергії. Вона немає власної волі, її направляють і скеровують інші цифри. У нашому випадку це робить сімка. Вона посилює свій вплив і владу завдяки запальній одиниці.

Одиниця безвільна, вона не посилює цифр, що ідуть за нею, лише пропускає їх через свою призму, додаючи могутності, харизми, впливовості. Мовою нумерології число 17 можна назвати «посиленою сімкою».

Тому якщо цифра 7 — це втручання вищих сил, яке можливо якось змінити, перенаправити в інше русло чи послабити, то ціль числа 17 трансформувати не можна. Його воля неминуча. Вплив сімки інколи непомітний, але 17 заявить про себе завжди.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #число 17
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Максим Черкашин
23:03, 20 Червня, 2024

Як громадські організації впливають на розвиток міст і сіл Тернопільщини

Блоги

ТОП новини тернопільщини: