Картини, які “оживають” у смартфоні – така ідея реалізована талановитою тернопільською художницею-мультиплікатором Со
“Наводиш телефон на картину і бачиш, як розгортається анімація, потім переводиш телефон на наступну картину на стіні і сюжет оживає, переливається фарбами образів і натхнення, – пише про роботу Софії її мати Тетяна Музичка, – пів року спостерігала, як дочка малює цей мультфільм – багато праці з ранку до ночі, картинка за картинкою, під музику геніального музиканта від Бога Swami Prem Hakim.”
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Під дописом знайомі питають, чому оживають картини? Софія відповідає: “Є спеціальна програма, ArtiVive, яка дозволяє сканувати картину і показувати анімацію, яку я закодувала всередині”. Дівчина захищає дипломну роботу у Варшаві у Польсько-Японський академії комп’ютерних технологій. А перші кроки зробила колись дитиною у Хоросткові, де навчалась мистецтву малювання у художній школі. Побажаємо їй успіху!
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/09/20/22b19ccebb2700dfa06dbd0234c2761a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/09/20/77ffb0f3ec2b708baa5e00e0da8810ad.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/09/20/ccd7e9e540dd980e72d53f5778a78f53.jpg)