15 блоків свіжого квасу на Всеукраїнську Прощу родин загиблих Героїв, яка відбудеться 7 серпня селі Лішня, Кременецького району передали від Пивоварні «Опілля»! – про це написала на сторінці фейсбук відома волонтерка Христина Феціца.
Вона подякувала керівнику корпорації Ярославу Джорджику та директору пивоварні Володимиру Гульовському.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Опілля» не вперше долучається до таких благодійних проектів. Основний девіз корпорації: «Допомогти і підтримати тих, хто цього найбільше потребує». Своїм прикладом вони хочуть надихнути інших робити добро. Є багато людей, які, насправді, цього дуже чекають. Головне для них те, що про них не забувають.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/08/05/b7a4774fb4636eaeb53f8513dd75334b.jpg)