У Підволочиському районі ремонтують дорогу місцевого значення на ділянці Терпилівка-Кам’янки. Про це повідомляю Тернопільська обласна державна адміністрація.
Через сильні дощі, які випали 24 червня, у селах розмило дорогу. Зокрема, між селами Богданівка до Клебанівки дорога була в найгіршому стані.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Проїхати було просто неможливо. Тому ми звернулися до першого заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Дем’янчука. На даний час дорогу вже відремонтовано 3 км дороги, проїзд між селами забезпечено», – зазначає заступник голови Підволочиської об’єднаної територіальної громади Іван Осадчук.
Наразі уже відремонтовано 3 км дороги та забезпечено проїзд між селами.