У Чорткові закрили на двотижневий карантини дошкільний навчальний заклад №3. Причиною тимчасового зупинення роботи став позитивний тест на коронавірус в однієї з працівниць дитсадка. Про це повідомляє Чортківська міська рада.
У жінки виявили підвищену температуру, що насторожило працівників. Згодом вона здала тест на виявлення коронавірусу, який показав позитивний результат.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Очевидно, що садочок треба закривати мінімум на два тижні та провести повну дезінфекцію приміщення. Вже працюємо над встановленням контактних осіб, яким робитимемо ПЛР-дослідження», – розповів лікар-епідеміолог Олег Голінатий.
До слова, станом на 16 червня на Тернопільщині лабораторно підтвердили 1483 випадки COVID-19.