У Тернополі на зупинці виявили мертву людину

Опубліковано:
29 Січня, 2026 о 11:10
У Тернополі на зупинці виявили мертву людину
У Тернополі на зупинці виявили мертву людину. Фото Труха.

28 січня увечері біля території залізничного вокзалу у Тернополі виявили труп. 

Про це повідомляли місцеві Телеграм-канали.

Тіло людини лежало на зупинці громадського транспорту на вулиці Богдана Хмельницького. На подію викликали поліцію та медиків.

В авіакатастрофі загинув військовий з Тернопільщини

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #залізничний вокзал, #зупинка, #мертва людина, #труп
Статті
Інтерв'ю
Іванна Гриців
20:12, 21 Червня, 2026

Волонтерство, пам’ять і сила слова: історія Іванни Гриців з Тернопільщини

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: