У Тернополі на зупинці виявили мертву людину
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 29 Січня, 2026 о 11:10
23.06.2026
10:27:51
28 січня увечері біля території залізничного вокзалу у Тернополі виявили труп.
Про це повідомляли місцеві Телеграм-канали.
Тіло людини лежало на зупинці громадського транспорту на вулиці Богдана Хмельницького. На подію викликали поліцію та медиків.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026