Управління служби якості освіти розпочало онлайн підготовку перших 30 експертів з питань проведення інституційного аудиту

Опубліковано:
13 Травня, 2020 о 21:56

13 травня 2020 року управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області спільно з Тернопільським комунальним методичним центром науково-освітніх інновацій та моніторингу розпочали онлайн підготовку перших 30 експертів з питань проведення інституційного аудиту в школах Тернопільської області.

Навчання відбудуться за участі регіональних тренерів Лілії Вавринів, директора Тернопільської ЗОШ № 28, Ірини Ковалінської, заступника директора Теребовлянського НВК Тернопільської обласної ради, Діани Яценко, методиста, в.о. завідувача лабораторії науково-методичного забезпечення дисциплін природничо-екологічного спрямування, та Романа Брика, доцента, в.о. завідувача кафедри менеджменту та методології освіти Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, які пройшли підготовку та отримали сертифікат регіонального тренера, експерта для проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти, виданий Державною службою якості освіти України й Університетом менеджменту освіти.Під час організаційно-настановного заняття начальник управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області Наталія Моравська звернула увагу, що питання проведення інституційного аудиту та розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в школах є сьогодні дуже актуальними і викликають інтерес суспільства. Обмежувальні заходи, запроваджені Урядом у зв’язку з карантином, дещо внесли зміни в плани роботи інституцій із забезпечення якості освіти, планові інституційні аудити були відмінені. Але з вересня цього року в області ще має відбутися інституційний аудит у 5-ти закладах загальної середньої освіти різних типів. Тому підготовка експертів, які безпосередньо братимуть участь у зовнішньому оцінюванні шкіл, оцінюванні роботи вчителя є надважливою.

Дистанційне навчання експертів триватиме до 18.06.2020 у процесі якого учасники зможуть:

сформувати, розвинути уміння компетентного проведення інституційного аудиту та інтерпретації його результатів на основі сформованих практичних навичок з питань оцінювання якості освіти в закладах загальної середньої освіти;

розвинути навички цілісного бачення стану освітньої діяльності закладу освіти, його оцінювання, використання результатів інституційного аудиту для підготовки висновку про якість освітньої діяльності школи, внутрішню систему забезпечення якості освіти за результатами проведення інституційного аудиту, надання рекомендацій та визначення оптимальних шляхів покращення стану якості освіти;

– сприяти особистісному та професійному розвитку на основі активізації професійного досвіду та соціальних запитів держави.

Навчання експертів проходитиме за п’ятьма модулями освітньої програми,

впродовж якої будуть проведені інтерактивні лекції та практичні заняття.

За результатами навчання учасники отримають сертифікат, що підтвердить набуття інтегральної компетентності експерта для проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

Бажаємо успіхів і натхнення усім учасникам навчання!

Управління Державної служби якості освіти
у Тернопільській області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #навчання, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #освіта, #служба, #тернопіль, #тернопільські новини, #якість
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Роман Полікровський
17:08, 20 Липня, 2024

«Без економіки ми не виграємо війни», – мер Збаража Роман Полікровський

Блоги

ТОП новини тернопільщини: