Тернопільські нацгвардійці перемогли у змаганнях з бойового самбо Галицької бригади Нацгвардії України
Тернопільські нацгвардійці перемогли у змаганнях з бойового самбо 2 Галицької бригади Нацгвардії України. Змагання відбувалися у Львові. Учасники також виборювали право увійти до складу збірної команиу бригади і представляти честь бригади на змаганнях Західного оперативно-територіального об’єднання.
Участь у змаганнях взяли 20 гвардійців зі Львова, Тернополя, Ужгорода. До початку змагань не знали, хто з ким змагатиметься. Нацвардійці з Тернополя як переможці отримали перехідний Кубок бригади.
Останні новини:
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр
- Кіберполіція Тернопільщини попереджає про шахрайство під час покупок в інтернеті
- У Тернополі через спеку обмежать рух великогабаритного транспорту