Про професійне вигорання студентам розказав психолог із Запоріжжя

Опубліковано:
6 Березня, 2020 о 10:43

Професійне вигорання – термін, який ми все частіше чуємо, як з екранів телевізорів, так і на просторах Інтернету. Пояснити, чому це важливо, чим небезпечне, як справитись, якщо це саме ваш стан на сьогодні – лекцію на таку тему прочитав у Тернопільському національному педагогичному університеті ім.В.Гнатюка психолог, психоаналітик, психотерапевт з Запоріжжя Олександр Швед. 

Одним з яскравих прикладів, щоби зрозуміти, як відчуває себе людина з ознаками вигорання, є вислів “коли горить емоційна проводка”. Цікаво, що під вплив професійного вигорання потрапляють вчителі, адвокати, юристи, лікарі, працівники мчс, військові, поліцейські тощо і, що здивувало Олександра і слухачів лекції, офтальмологи. Тобто люди з професіями, об’єктом уваги яких є людина. null

За словами Олександра Шведа, сучасна людина в Україні готова шукати психологічної допомоги більше у ворожок, ніж у спеціаліста психолога. Завдання студентів, які оволодівають відповідним фахом – донести до кожного, що якщо болить зуб, ми звертаємось до стоматолога, якщо болить душа – до психолога. “Психолог стоїть першим у ланці психологічної допомоги, це допомога не медикаментозна. Фахівець зможе допомогти людині подивитись на свої проблеми під іншим кутом, – розказує Олександр автор метода інтенсивного, транс персонального підходу в психотерапії, – для цього існують різні методи – індивідуальна робота, терапевтичні семінари, практикуми різної направленості, а також тренінги. Всього на сьогодні я розробив дев’ять психологічних тренінгів різної тривалості та спрямованості, що дозволяють змінити своє життя і її якість на краще.”

Олександр Швед практикує у рідному Запоріжжі. Разом з однодумцями надає психологічні консультації у Запорізькому центрі соціально-психологічної допомоги переміщеним особам, які потребують допомоги в кризовій ситуації. Також психолог проводить колективні тренінги, більшість з яких проходила на острові Хортиця. Олександр Швед розпочав свою тренінгову роботу і на Тернопіллі. У березні відбудеться чотириденний тренінг “Мандрівка у пошуках себе. “Весна””.

null

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #лекція, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #психолог, #тернопіль, #тернопільські новини, #Швед
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: