«Проти земельної реформи»: під ОП чоловік здійснив самопідпал (Відео)
Під Офісом президента України, 26 лютого, чоловік облив себе бензином та підпалив. Про це повідомляє “РБК-Україна”.
Правоохоронці та людям вдалося погасити чоловіка. Медики, які в той момент проводили приводили пікет під ОП надали йому першу медичну допомогу.
Сам же чоловік пояснив, що він скоїв самопідпал в знак протесту земельної реформи. Адже, через корупцію та безлад в країні чиновники не дали йому розпаювати землю. В результаті чого, у нього сільська рада і Держгеокадастр вкрали землю в Сумській області.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина