Тернопільщина: ще три школи закрили на карантин
На Тернопільщині фіксують перевищення епідеміологічного порогу захворюваності на ГРВІ та грип серед школярів. Так, ще у декілька школах оголосили карантин.
Зокрема, із 28 січня, карантин оголосили у Борщівській НВК ЗНЗ І-ІІІ ст. №3-гімназія ім. Р.Андріяшика та із 30 січня – у Борщівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Циганській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Франка. Як повідомляє Борщівська міська рада, поки не відомо на скільки часу зупинили навчальний процес. Уже з наступного тижня, враховуючи епідемситуацію, будуть б прийматись рішення чи продовжувати карантин чи ні.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина