Двоє дітей досі в реанімації – медики про стан хлопців з села Угринів
Двоє у реанімації, шестеро у хірургії. Медики Тернопільської обласної дитячої лікарні продовжують слідкувати за станом хлопців, які постраждали від вибуху у сільському клубі.
Кажуть – їхній стан стабільно важкий, але з тенденцією до покращення. Активно стежить за постраждалими і медик з Києва, який сьогодні приїхав у Тернопіль.
Які його прогнози – дивіться у сюжеті.
Останні новини:
- Частині закладів харчування у Тернополі дозволили працювати вночі
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр