Одного із хлопців, котрі постраждали в угринівській трагедії, відправляють у Київ
Ігоря Георгіцу, котрий постраждав від вибуху газу в клубі с. Угринів Підгаєцького району, сьогодні відправляють для подальшого лікування в спеціалізований заклад м. Київ.
Поруч з ним буде мама Георгіца Оксана Василівна.
Закликаю небайдужих людей допомогти фінансово!
Рахунок мами хлопця, Георгіца Оксана Василівна
5168 7574 0141 8555 – Приват банк
Останні новини:
- Частині закладів харчування у Тернополі дозволили працювати вночі
- У міськраді прокоментували підозру колишньому посадовцю через земельні ділянки
- Кілограм психотропів і Telegram-канали: на Тернопільщині ліквідували наркомережу
- Тернопільська облрада об’єднала три заклади позашкільної освіти в один центр