У Тернополі відбувся семінар з інклюзивного навчання
- Опубліковано: Новини Тернопільщини
- —
- 10 Грудня, 2019 о 15:13
24.06.2026
13:29:52
У Тернополі 3 грудня у ЗОШ №14 ім. Б. Лепкого відбувся семінар з інклюзивного навчання на тему: «Навчатися разом не можна ізолювати».
Захід відбувся в рамках проекту «СОНЦЕ ДЛЯ ВСІХ» за ініціативи ГО «Центр розвитку мовлення та комунікативних навичок «Мозаїка».
Спікером виступила голова ГО ЦРМКН «Мозаїка», корекційний педагог – Іванна Вознюк-Жак. На семінарі вчителі мали змогу почути відповіді на запитання: як знайти підхід до дітей з особливостями розвитку, як правильно організувати навчальний процес та чому важливо залучати дитину до роботи в колективі.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026