Співак з Теребовлянщини Віктор Павлік прийшов на шоу Х-фактор. На кастинг він завітав разом з сином, який 10 років тому взяв участь у першому Х-факторі.
Свою появу на шоу він пояснив тим, що просто хотів стати частиною свята під назвою “Х-фактор” та розповів, що школа вокального шоу дуже змінила його сина і допомогла стати співаком.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ