До першої річниці загибелі спортсмена в Інтернеті оприлюднили трейлер стрічки про видатного краянина. Відео поширили багато друзів та знайомих Андрія Пушкара.
“Подивіться трейлер фільму про Андрія. Подивіться і згадайте його. Цінуйте минуле, живіть цінно. І зараз, і завтра”, — прокоментував шестихвилинний ролик у себе на сторінці спортсмен і тренер Viktor Matsykur.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ