IV Міжнародний кінофорум “КіноХвиля” розпочинається у Тернополі сьогодні і триватиме три дні. У програмі форуму – кінопокази, майстер-класи, дискусії, зустрічі з українскими кіномитцями.
На заходи, які відбуватимуться упродовж трьох днів в Українському домі “Перемога”, вхід вільний. У “Сінема Сіті” – за попередньою реєстрацією.
Перегляньте також:
- Три доби шукали зниклого пенсіонера: на Тернопільщині чоловіка знайшли живим у лісі
- 44 бригада з Тернополя отримала екскаватор, дрони та зарядні станції від громади
Під час кінофоруму презентують понад 30 українських фільмів.


