У Тернопільському музичному коледжі організували батьківський день (Фото)

Опубліковано:
11 Листопада, 2019 о 13:43

 У неділю в Тернопільському ї організували музичне свято для батьків студентів. Такі заходи дирекція закладу проводить двічі на рік.

За словами керівника коледжу Лариси Римар, така форма комунікації з батьками є символічним «трикутником єдності: сім’я, студент, педагог», а головною метою зустрічі є демонстрації набутих дітьми вмінь і вправності гри на інструментах.За гарною традицією батьківський день розпочали з Недільної Літургії у Кафедральному Соборі, яку виконав хор коледжу. Спів цього колективу у травні цього року слухав сам Патріарх Вселенський Варфоломій під час Днів України в Стамбулі. Про це очільниця закладу розповідає з особливою гордістю, зазначаючи що практично жодного свята в місті не відбувається без участі її студентів.

nullт

Лариси Римар каже, що зустрічі з батьками зовсім не нагадують шкільні батьківські збори. Тут більше говорять про здобутки студентів, а ніж про проблеми, а тим більше, не змушують батьків до благодійності. Як стверджує пані Римар, дирекція навчального закладу робить усе можливе, аби створити комфортні та безпечні умови для навчання студентів.

«Ми цінуємо кожного нашого талановитого студента і просимо батьків усіляко підтримувати та допомагати дітям, особливо тим, хто вчиться на першому і другому курсі. Адже вони приходять на навчання зовсім дітьми і їм декому важко адаптуватися і звикнути до напруженого режиму навчання», – ділиться думками Лариса Римар.Жартома тут кажуть, що навчання триває цілодобово з короткими перервами на сон.

Директорка коледжу називає заклад елітним, бо, за її словами, тут виховується майбутня еліта України, а своїх студентів – найкращими і найталановитішими у світі.

null

Довідково. У минулому році навчальний заклад урочисто відзначив свій 60-літній ювілей з дня створення та 55 років з часу присвоєння навчальному закладу імені видатної української співачки, нашої землячки Соломії Крушельницької.

Музичний коледж — єдиний на Тернопільщині мистецький професійний навчальний заклад — дав путівку в життя багатьом талановитим юнакам та дівчатам, які згодом досягли висот майстерності. За понад 60 років свого існування училищем підготовлено понад 5300 фахівців. Серед них лауреати та дипломанти міжнародних та всеукраїнських конкурсів, народні та заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв, доктори та кандидати наук, доценти та професори, ректори та директори мистецьких навчальних закладів та закладів культури, артисти та солісти оперних театрів, оркестрів і філармоній України, Європи, Америки, Австралії; диригенти, композитори, музикознавці, фольклористи, артисти театрів та філармоній, директори та викладачі музичних та загальноосвітніх шкіл, керівники творчих колективів.

Здобути освіту в коледжі можна за спеціалізаціями:«Фортепіано», «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Народні інструменти», «Спів», «Хорове диригування», «Теорія музики», «Музичне мистецтво естради».

Нині в училищі навчається 3045 студентів. Навчально-виховний процес здійснює 161 викладачі та концертмейстери, в тому числі 131 штатних і 30 сумісників. Серед них – 3 кандидати мистецтвознавства, 34 викладачі-методисти, 8 – заслужених діячів мистецтв, 4 – заслужених артисти України, 6 – заслужених працівників культури України,123 – викладачі з вищою категорією.

Основною метою діяльності коледжу є підготовка молодших спеціалістів відповідно до кваліфікаційних вимог, для роботи в установах, організаціях, закладах культури, мистецтва й освіти.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #батьківський день, #музиканти, #музичний коледж ім. Соломії Крушельницької, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: