Відповідь на це запитання шукали журналісти Т1 Новини.
Ігор Сопель став новим головою Тернопільської ОДА. Новопризначеного очільника області особисто привітав Президент Володимир Зеленський під час свого візиту на Тернопільщину та вручив йому службове посвідчення.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У своїй першій промові Ігор Сопель підкреслив, що вважає Тернопільщину краєм з великим промисловим, аграрним, науковим і туристичним потенціалом. Запевнив, що відкритий для людей порядних.