У малій базиліці Зарваницької Матері Божої на Тернопільщині відбулася урочиста ієрейська хіротонія, яку здійснив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк).
«До душпастирської родини Тернопільсько-Зборвської архиєпархії приєднався нововисвячений ієрей диякон Віталій Чижевський», – повідомили у прес-службі архиєпархії.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Священик є випускником Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого.