Члени президії Тернопільської обласної ради вирішили рекомендувати сесії обласної ради присвоїти звання «Почесний громадянин Тернопільської області». Таке рішення вони прийняли, розглянувши відповідне подання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту. Учасники вирішували це 5 листопада під час засідання, дотримавшись усіх вимог положення про конкурс, шляхом таємного голосування.
Ото, ж під час ІІ пленарного засідання 12 сесії обласної ради, яке відбудеться 14 листопада, депутати можуть ухвалити присвоєння звання «Почесний громадянин Тернопільської області» Дмитру Підручному. Про це повідомляють в обласній раді.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ