У Тернопільському «Карітасі» для людей провели кулінарний майстер-клас. Кондитер Marija Kozak навчала робити усілякі смаколики. Про це працівники «Карітасу» повідомили на сторінці благодійного фонду у Facebook:
«Уже регулярно у Карітас Тернопіль щопятниці відбувається майстер-клас із кулінарії.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Цього тижня до нас завітала кондитер Marija Kozak котра разом із дітьми готувала кейк-попси та кекси із вершковим кремом. Дякуємо Marija Kozak за майстерність, душевність та щирі відгуки і чекаємо нових зустрічей», – повідомляють у «Карітасі».