У центрі Теребовлі відкрили монумент атовцям. Цей пам’ятний знак буде особливим, адже в центрі скульптури розташували екран, який буде показувати імена загиблих. Пам’ятник встановили за ініціативи місцевої Спілки ветеранів АТО. На роботи було витрачено близько 200 тисяч гривень. Повідомляє Т1 Новини.
На Тернопільщині у Теребовлі відкрили унікальний пам’ятник учасникам АТО. Монумент має вигляд тризуба, у який вмонтований сенсорний екран.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Монітор поставили, оскільки війна ще у нас триває і про її закінчення ніхто не знає. Цей пам’ятник об’єднаний. На ньому відображається люди, які загинули в зоні АТО, – каже голова спілки учасників АТО/ООС та волонтерів Теребовлянщини Ігор Куцло.