Нагадаємо, аварія сталась 26 серпня вночі. На автодорозі у Великих Гаях водій DAEWOO-LANOS врізався в мотоцикл MUSSTANG-MT125-1. В авто перебувало троє пасажирів, а в двоколіснику – подружжя із Тернопільського району. Чоловік та жінка загинули.
Слідчі встановили, що 20-річний водій-винуватець ДТП їхав з перевищенням швидкості. Судово-медична експертиза показала в крові кермувальника мотоциклу легку ступінь алкогольного сп’яніння. Підозрюваний перебуває під вартою. У скоєному він зінався і сприяв розлідуванню.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Чоловікові інкримінують статтю 286 частина 3 ККУ – порушення правил безпеки дорожнього руху, якщо вони спричинили загибель кількох осіб. Доля винуватця аварії залежить від рішення суду.