У Тернополі розпочали перші роботи з реконструкції Гаївського моста. Наразі ремонтні роботи проводять за кошти тернопільського бюджету, але їх надовго не вистачить.
Як зазначає заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський, якщо додаткові кошти не надійдуть з держбюджету, то максимально, що вони зможуть зробити, то це влаштування буро-набивних паль та основної опори шляхопроводу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Наразі, цими днями, на шляхопроводі уже розпочалися роботи з формування основи монолітної опори Гаївського мосту. Основа стоїть на семи палях, які попередньо бурили та заливали. Після чого розпочнеться виведення колон, які стануть опорою для заливання розподільчої плити. Також, на цій ділянці провели заміну газопроводу середнього тиску, а з іншої сторони шляхопроводу виконується заміна мереж електропостачання.