Тернополяни наповнили перші контейнери для збору продуктів потребуючим людям від проекту «PRO_Милосердя». Про це організатори благодійного проекту розповіли на сторінці Тернопільського благодійного фонду «Карітас» у Facebook. У ці контейнери доброчинці поклали печиво, вафлі, цукерки, булочки, крупи, соки і навіть готові запаковані страви.
«Ділимось хорошими новинами та запрошуємо долучитися до добрих ініціатив.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Друзі, тернополяни, гості міста та всі ті, хто підтримує наш проект PRO_Милосердя благодійний проект , ДЯКУЄМО ВАМ!!!
Перші контейнер для збору продуктів наповнені необхідними продуктами для потребуючих проекту.
Завдяки Вам, самотні люди похилого віку, люди з інвалідністю, зможуть скуштувати свій теплий обід, та відчути тепло сердець людей, яким вони небайдужі», – пишуть представники проекту «PRO_Милосердя».